Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka 2014

 

Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku włączyliśmy sie aktywnie w akcję „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka”, organizowaną przez Fundację hospicyjną. Dzięki pomocy ludzi dobrej woli mogliśmy podarować osieroconym dzieciom, choć chwilę szczęścia i zapomnienia o trudnej sytuacji, w jakiej się znajdują.

Czytaj więcej 
Targi Ekonomii Społecznej w Rzeszowie

 

W dniach 14 i 15 września 2013 roku na dziedzińcu i piętrach Millenium Hall w Rzeszowie odbyły się I Podkarpackie Targi Ekonomii Społecznej zorganizowane przez fundację Akademia Obywatelska.

Czytaj więcej 
Targi w Gorlicach

 

W dniu 20.09.2013 roku Fundacja "W Trosce o Życie" uczestniczyła w targach medycznych w Gorlicach na które została zaproszona przez Urząd Miasta w Gorlicach.

Czytaj więcej 
AKCJA BOŻONARODZENIOWA 2013

 

Święta Bożego Narodzenia i związany z nimi zwyczaj obdarowywania bliskich prezentami podszepnęły nam wiele lat temu pomysł organizacji Mikołajek dla najmłodszych podopiecznych Hospicjum Domowego. NZOZ DAR-MED wspólnie z Fundacją „W Trosce o Życie” od dawna prowadzą tę akcję. Nasza inicjatywa uzyskała wsparcie wielu instytucji i osób prywatnych.

Czytaj więcej 
BAL ŚWIĄTECZNY - 29 XII 2013

 

W grudniu ubiegłego 2013 roku minęło siedem lat odkąd na terenie województwa podkarpackiego rozpoczął działalność Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DAR-MED. Ta bogata w symbolikę rocznica stała się niepowtarzalną okazją do zorganizowania Balu Świątecznego, który odbył się 29 grudnia w Zajeździe „Pod Lipą” w Humniskach.

Czytaj więcej