Rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego

 

W ramach X Kampanii Społecznej – Hospicjum to też życie – Pomóż ukoić ból zorganizowaliśmy konkurs literacki, którego mottem były słowa Małego Księcia zaczerpnięte z książki Antoine’a de Saint-Exupere’y: „Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela”.

Czytaj więcej 
Fundusz Dzieci Osieroconych

 

W lipcu 2010 roku przyłączyliśmy się do VII kampanii "Hospicjum to też Życie". Akcja ta skierowana jest na pomoc dzieciom osieroconym, których najbliżsi byli pacjentami hospicjów. Sporadyczne akcje urosły do regularnych działań. Dlatego Fundacja Hospicyjna z Gdańska postanowiła nadać im także kształt wizerunkowy, by pod jednym, wspólnym hasłem Fundusz Dzieci Osieroconych łączyć działania. Symbolem akcji został słonik.

Czytaj więcej 
X Kampania Społeczna – Hospicjum To Też Życie – Pomóż ukoić ból

 

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku NZOZ DAR-MED włączył się w organizowaną przez Fundację Hospicyjną kampanię społeczną pod hasłem „Pomóż ukoić ból”. X jubileuszowa kampania społeczna Fundacji Hospicyjnej „Hospicjum to też Życie”, prowadzona jest w całej Polsce i poświęcona została żałobie, jaką przeżywają dzieci i młodzież.

Czytaj więcej 
Dzień Otwarty Hospicjum

 

NZOZ DAR-MED po raz kolejny przystąpił do ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem "Hospicjum to też życie". Tematem tegoroczmej - IX juz kampanii - jest sztuka komunikacji w opiece medycznej. Działania kampanijne prowadzone są pod hasłem "Zdrowa rozmowa pomaga leczyć. Mów-Słuchaj-Zaufaj".

Czytaj więcej