Pomóż złapać oddech

 

POMÓŻ ZŁAPAĆ ODDECH

Kampania ma na celu zakup dla naszych podopiecznych oraz wszystkich innych potrzebujących chorych z terenu województwa podkarpackiego aparatu do mechanicznego wspomagania kaszlu- tzw. asystora kaszlu, który mogliby dowolnie wypożyczać.

 

Koszt urządzenia – 25.000 zł

Akcja trwa do 30 czerwca 2015 r.

 Pomóż złapać oddech

 

Asystor kaszlu to inwestycja, która z pewnością poprawi komfort życia chorym będącym pod opieką Fundacji, ale nie tylko. Sprzęt będzie mógł być wypożyczany również zainteresowanym osobom z zewnątrz. To rozwiązanie dla pacjentów cierpiących na przewlekłe choroby nerwowo- mięśniowe oraz urządzenie, które może być również z powodzeniem stosowane prewencyjnie przy ciężkich zapaleniach dróg oddechowych.

Asystor pomaga pacjentom w ewakuacji wydzieliny z oskrzeli poprzez zastosowanie zmian ciśnienia w drogach oddechowych. Wspomaga to naturalny odruch kaszlu, bezinwazyjnie oczyszczając drogi oddechowe. Ponadto, zmniejsza ryzyko występowanie infekcji układu oddechowego w przyszłości. Daje on swobodę działania w każdej sytuacji – jest bezpieczny, poręczny i wygodny - pozwala na użytkowanie w każdej sytuacji.

Daje to możliwość pełnego korzystania z życia i radości z niego płynącej. Nasi chorzy właśnie tego potrzebują - zadowolenia z chwil codziennych. Wspólnie możemy podarować im je już dziś!

Pomóż nam zmieniać świat na lepsze i działaj na rzecz wspólnego dobra!

 

POMÓŻ ZŁAPAĆ ODDECH
 

Możesz skorzystać z formularza poniżej, aby dokonać wpłaty poprzez serwis PayU.